Sitemizde şuan toplam 148 Tek Parça Dizi bulunmaktadır.

intikam 42. Bölüm Tek parça 720p izle

0
( Yüksek Kalite )

1.127 views
intikam 42. Bölüm Tek parça 720p izle FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
intikam 42. Bölüm Tek parça 720p izle

intikam 42. Bölüm yep yeni bölümü ile 06 Şubat 2014 Perşembe gecesi sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. intikam 42. Bölüm full hd izle kalitesi ile yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü yine çok heyecanlı, intikam 42. Bölüm tek parça izle ayrıcalığını sizler için sunduğumuz intikam 42. Bölüm dizinin son bölümünü keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz. intikam 42. Bölüm 720p izle kalitesinide dizi sevenler için ayrıca sunacağız. iyi seyirler dileriz.

Yağmur, Şahika’nın bir sırrını öğreniyor
Yağmur, Şahika’nın yıllardır sakladığı bir sırrını öğreniyor ve eline çok önemli bir koz geçiriyor.

intikam 42. Bölüm Tek Parça izle Yağmur, babasının ona yazdığı diğer mektupları araştırırken, Şahika’nın geçmişine dair çok gizli bir bilgiye ulaşır. Yağmur’un eline geçen bu kozla, Şahika için kabus dolu günler başlar. Bu koz, aynı zamanda Arsoylar’ın hesaplarını ele geçirmek için bir ipucu da teşkil eder.

intikam 42. Bölüm Full HD izle Babasının katil olduğunu öğrenen Cemre, Yağmur’un hiç hesaplamadığı bir şey yapar. Şahika, Cemre’nin elindeki ses kaydını ve onun her şeyi öğrendiğini görünce şok olur. Haldun ve Şahika, bu durumdan sıyrılmak için Emre’yi de yanlarına çekmeye çalışırlar ancak, Cemre anlatılanlara ikna olacak gibi değildir. Rüzgar’ın elini kana bulamaması ise Cemre’nin elindedir.

intikam 42. Bölüm Tek Parça izle Yağmur ve Ali’ye dair çember daralırken, Emre şüphelerini bertaraf edecek bir teklifte bulunur. Emre’nin teklifi, Yağmur dahil herkesi şaşırtır.

intikam 42. Bölüm, intikam 42. Bölüm izle, intikam 42. Bölüm full hd izle, intikam 42. Bölüm tek parça izle, intikam 42. Bölüm 720p izle, intikam 42. Bölüm direk izle, intikam 42. Bölüm tek part izle, intikam 42. Bölüm online izle, intikam 42. Bölüm bedava izle, intikam 42. Bölüm Fragman izle, intikam 42. Bölüm fragmanı izle

Tür: İntikam izle

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

intikam 42. Bölüm Tek parça 720p izle