Sitemizde şuan toplam 148 Tek Parça Dizi bulunmaktadır.

Güneşi Beklerken 30. Bölüm Tek Parça 720p izle 26 Ocak 2014

1
( Yüksek Kalite )
1.097 views
Güneşi Beklerken 30. Bölüm Tek Parça 720p izle 26 Ocak 2014

Güneşi Beklerken 30. Bölüm yep yeni bölümü ile 26 Ocak 2014 Pazar gecesi sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Güneşi Beklerken 30. Bölüm full hd izle kalitesi ile yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü yine çok heyecanlı,

Zeynep’ten vazgeçmek istemeyen Kerem’in önüne, hiç beklemediği yeni bir engel çıkıyor.

Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar.

Gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazla uzatmadan Melis ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen Demet, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Kerem ile buluşmayı bekleyen Zeynep, karşısında Barış’ı bulur. Barış’ın tavrı Zeynep’i çok üzer. Begüm ile beraber gittikleri kafede Barış, saldırıya uğrar. Bunu duyan Kerem, Barış’a yapılanların bedelini ödetmeye kararlıdır.

Aramalarına bir türlü cevap vermeyen Kerem’in, kendisine neden uzak davrandığını anlayamayan Zeynep, evde duymaması gereken bir sohbete kulak misafiri olur. Duyduğu sır onu çılgına çevirir. Her taraftan kendini köşeye sıkışmış hisseden Kerem, bir karar verir.

Güneşi Beklerken 30. Bölüm tek parça izle ayrıcalığını sizler için sunduğumuz Güneşi Beklerken 30. Bölüm dizinin son bölümünü keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz. Güneşi Beklerken 30. Bölüm 720p izle kalitesinide dizi sevenler için ayrıca sunacağız. iyi seyirler dileriz.

Güneşi Beklerken 30. Bölüm, Güneşi Beklerken 30. Bölüm izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm direk izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm tek part izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm bedava izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm Fragman izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 30. Bölüm izle

Tür: Güneşi Beklerken izle

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Güneşi Beklerken 30. Bölüm Tek Parça 720p izle 26 Ocak 2014